25. Çin Windoor Fuarı

Windoor Expo (Windoor Fuarı) 1995 yılında Çin’in profesyonel kapı-pencere ve perde duvar ürünleriyle ilgili ilk fuar olarak kurulmuştur. Window Fuarı’nda yeni alüminyum kapı-pencere ve perde duvar sistemleri, yedek parçaları ve aksesuarları ve imalat makineleri gibi ürünleri sergilenmektedir. Yılın mart ayında düzenlenen bu fuar, her yıl 100’den fazla ülkeden gelen 60 bina yakın müşterinin dikkatini çekmektedir. Fuarın düzenlenme yeri özellikle Guanço seçilmiştir. Gayrimenkul şirketlerin yoğun bulunduğu Guançpo şehrinde yeni alüminyum ürünlerin en hızlı şekilde projelere uygulanma fırsatı bulunmaktadır. Fuar süresinde organize edilen ‘Sektörde en Etkili Yeni Ürünler’ adlı faaliyet, yeni ürünler için bir sergi platform oluşup aynı zamanda şirketleri daha geniş müşteri kitlelerine tanıtmaya sağlamaktadır.

 • Fuarın Adı: 25. Çin Windoor Fuarı
 • Düzenlenme Tarihi:04. Mart 2019 -- 06. Mart 2019 (Pazartesi-Çarşamba)
 • Açılış Saati:04. Mart 2019 9:30-17:00
 • 05-06 Mart 2019 9:00-17:00
 • Düzenlen Yeri:Bao Li Uluslararası Ticaret Sergi Salonu ve Nan Feng Uluslararası Sergi Salonu, Pazhou, Guanço
 • Düzenleyen Kurum:Guangzhou Jianke Citiexpo Co Ltd
2019 Fuar Önizleme
ly_ico

700’den fazla katılacak şirket

ly_ico

23000’den fazla yeni ürün

ly_ico

100,000genişliğinde sergi alanı

Fuar Süresinde Düzenlenecek Faaliyetler
Windoor Facade Innovation Award 2019

Çin Windoor Sanayii Yenilik Ödülü

Seminar

Sanayi hakkında seminar

Austauschaktivitäten

deneyim paylaşımı faaliyetleri

Produktpromotion und Einführung

Ürün tanıtımı ve konferans

2019 Fuar Kat Planı
booth_map
2019 Sergilenen Ürünler
Kapı-pencere Sistemleri
İnşaat Sanayiinde yeni teknikler
Perdeduvar
ısı yalıtım profilleri
Ekipmanlar
Aksesuarlar
Yapı ve İnşaat Yapısal Yapıştırıcısı
2019 Seneki İlgi Çekici Özellikler:
 • - Şimdiye kadar en büyük Windoor Fuarı’dır. 700’den fazla uluslararası ve yerli firma katılacak ve 23,000’den fazla ürün ve sistem sergilenecektir.
 • - Bu seneki fuara Kapı-pencere temalı sergi alanı yeni ilave edilecektir. Alanda yeni model kapı ve pencere, Akıllı kapılar ve pencereler, enerji tasarruflu kapılar ve pencereler gibi yeni ürünler sergilenerek Çin’de ticari yapılar ve ofis binalarının inşaatında yeni modalar gösterilmektedir.
 • - Fransa, Almanya, İtalya, Türkiye ve Güneydoğu Asya Milletleri Birliği’nden gelen katılımcılar ‘Yıldız Yeni Ürünler’ sergi alanında kendi en gelişmiş ürünler sergileyecekler.
 • - Ziyaretçiler ‘Bir Biletle İki Sergi Salonu Gez’ yeni şekliyle fuarı ziyaret edecekler. Farklı firmaların farklı ürünlerini karşılaştırarak kendilerine en uygun ürünler seçebilirler.
 • - 2019 Windoor Expo Fuarı’nın iki sergi salonu arasındaki ulaşım çok kolay ve hızlı. Ziyaretçiler üçretsiz otobüsle bir dk içerisinde bir salondan diğer salona ulaşabilirler.
2019 Fuar Haritası
2019 Hallenplan